Flat Muro Alto Ecolife
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Kort tenisowy Tenis stołowy |
| Spa i relaks Centrum spa i zdrowotne | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia | Hotel przyjazny dzieciom Klub dziecięcy Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw Zabawki |
Shrimp Tecmares znajduje się w odległości 10 min jazdy samochodem od Flat Muro Alto Ecolife Pôrto das Galinhas, natomiast Porto de Galinhas znajduje się w odległości 4 km.
Położony w plażowej dzielnicy 2-pokojowy apartament oferuje lokalizację przy plaży. Apartament o powierzchni 60 m² oferuje niezapomniany pobyt przy prywatnej plaży. Projekt Hippocampus jest w 7 km.
Obiekt oferuje 2 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się ręczniki.
Flat Muro Alto Ecolife jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Dla aktywnego spędzenia czasu oferowane są tenis stołowy i tenis, a także kort tenisowy.
- Lokalne atrakcje
- Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa731 km
- Mercadinho Santana3797 km
- Praia de Muro Alto3345 km
- Gaipio Sugar Cane Mill1837 km
- Kids Club1679 km
- Compensa Port1699 km
- Cupe Beach857 km
- Piscinas Naturais da Praia do Cupe623 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes47 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum spa i zdrowotne
- Centrum fitness
- Kort tenisowy
- Tenis stołowy
Usługi
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Zabawki
- Klub dziecięcy
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Flat Muro Alto Ecolife obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Muro Alto Ecolife wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik. - ❓
Ilu gości pomieści Flat Muro Alto Ecolife?
We Flat Muro Alto Ecolife może zostać zakwaterowanych maksymalnie 7 gości. - ❓
Czy Flat Muro Alto Ecolife ma basen?
Flat Muro Alto Ecolife dysponuje zewnętrznym basenem.